איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  כל הפרטים לקראת תחרות פתיחת העונה למאסטרס

כל הפרטים לקראת תחרות פתיחת העונה למאסטרס

תאריך: 16/03/2021
כל הפרטים לקראת תחרות פתיחת העונה למאסטרס
(תמונות: גיא שמואלי)

בסוף השבוע הקרוב, גם קהילת המאסטרס חוזרת להתחרות! זה קורה בשישי ובשבת בבריכה הלאומית במכון וינגייט (25 מטר) עם אליפות פתיחת העונה החגיגית, בה ישתתפו מעל 250 שחייניות ושחיינים. בעקבות הנחיות משרד הבריאות, התחרות תיערך במתכונת קצת אחרת, של שש הצגות שונות (שלוש בשישי ושלוש בשבת) ולפי כל נוהלי התו הירוק (כל המשתתפים ובעלי התפקידים מחוסנים/מחלימים/עם בדיקה שלילית בתוקף).

אנו מבקשים לעמוד בכל ההנחיות: להיכנס אך ורק מהכניסה הראשית מהמבואה, תדריך 10 דקות לפני תחילת החימום להצגה הראשונה (מי שלא שוחה בהצגה זו ולא משתתף בתדריך, יצטרך להציג לסדרן תו ירוק בכניסה). יש לעטות מסכות כל זמן שאתם לא במים ולשמור על ריחוק, בפרט בהצבות ובהמתנה לטקסי הענקת המדליות (כן כן, יש פודיום ומדליות, ואפילו גביעים קבוצתיים!). שימו לב כי טקסי הענקת המדליות ייערכו בסיום כל הצגה באופן מסודר ומאורגן על מנת למנוע התקהלות או לחץ.

את התקנון, ההרשמות וההצבות לתחרות תוכלו למצוא בעמוד התחרות כאן באתר. שימו לב כי לוח הזמנים מעט השתנה והיערכו בהתאם. התחרות כולה תועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של איגוד השחייה וכאן באתר האיגוד, ובשבת תגיע גם צלמת האיגוד כדי לתעד בסטילס. כל התמונות יעלו גם הן לעמוד  הפייסבוק של האיגוד. בנוסף, תוכלו למצוא במהלך התחרות באתר גם תוצאות ישירות, המתעדכנות לייב מיד עם תום כל מקצה.
 

בנוסף, הכנו לכם כל מיני הפתעות! במסגרת שיתוף הפעולה של איגוד השחייה עם שעוני פולמייט, יחולק פרס שווה במיוחד, שעון PoolMate מיוחד לשחיינים לאחת/אחד מהמשתפים בתחרות! כל מה שצריך לעשות כדי לזכות זה להגיע לדוכן שלהם במבואה (ליד החנות של arena) ולהירשם להגרלה. בסיום התחרות, יוגרל שעון אחד במתנה בין כל הנרשמים.

ללא קשר להגרלה, כל השחייניות והשחיינים באיגוד זוכים ל-20 אחוזי הנחה עבור כל השעונים ממותג PoolMate ועבור נגן השחייה Swim MP3 Player Blue-Voice - 8GB. את ההטבה תוכלו לנצל תוך כדי התחרות בדוכן שלהם או בהזמנה באתר - poolmatewatches.co.il, הזינו את קוד הקופון ISRSWM2020 במעבר לתשלום, וההטבה תתעדכן אוטומטית.

בנוסף, החנות של arena, נותנת החסות הרשמית של האיגוד, תהיה פתוחה לכל אורך התחרות עם מבצעים מיוחדים לחזרה לתחרויות. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלהם ולהתרשם.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200