איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  לירן וקנין עוזב את מרכז המצוינות באוגוסט, כרמל לויתן יצטרף

לירן וקנין עוזב את מרכז המצוינות באוגוסט, כרמל לויתן יצטרף

תאריך: 08/03/2021
לירן וקנין עוזב את מרכז המצוינות באוגוסט, כרמל לויתן יצטרף
שינוי בצוות המאמנים של מרכז המצוינות של איגוד השחייה במכון וינגייט לעונה הבאה. מאמן האקדמיה לנוער ומנהל נבחרות ישראל לירן וקנין ביקש לסיים את תפקידו בתום העונה הנוכחית, לאחר תשע שנות עבודה באיגוד. מי שיצטרף לצוות המאמנים מתחילת העונה הבאה בספטמבר הוא כרמל לויתן, מאמן מכבי פ.מ רעות ב-18 השנים האחרונות.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון: "לירן וקנין הוא מאמן מדהים, ויותר מזה הוא איש מדהים. זכינו שהיה מאמן כזה בצוות המאמנים של איגוד השחייה ואני רוצה להגיד לו תודה ענקית על כל מה שהוא נתן למערכת, ובעיקר לשחייניות ולשחיינים. לירן הוא מסוג המאמנים שנותנים תמיד את האקסטרה, עובדים לילות כימים אם צריך, הכל כדי שיהיה הכי טוב לשחיינים שלהם. הוא מאמן צעיר, רק בתחילת דרכו המקצועית ואני בטוח שהוא יצליח בכל מקום בו ייאמן. אני רוצה גם לאחל בהצלחה לכרמל לויתן שמצטרף אלינו, אחד המאמנים הטובים בארץ שמאוד רצינו שיצטרף לצוות ואני בטוח שיעשה עבודה אדירה עם השחיינים, כפי שהוא כבר הוכיח בשנותיו הרבות ברעות".


לירן וקנין: "אני מסיים תקופה נפלאה ומשמעותית בחיים שלי, תשע שנים בהן זכיתי לעבוד עם השחייניות והשחיינים הטובים ביותר בישראל. היה לי חשוב לסיים את המחזור האולימפי הנוכחי, וכעת אני מוכן לצעד הבא בקריירת האימון שלי. אני רוצה להודות לכל מי שיצא לי לעבוד איתו בשנים האלו. תודה גדולה לליאוניד קאופמן וחנן גלעד שקיבלו אותי לצוות כמאמן חסר ניסיון שבא בכלל מעולם הכדורמים, לעד אוקיר להם תודה על שפתחו לי את הדלת. תודה לסימון שהיה שם תמיד בשבילי, לדייב מארש ולוקה גברילו שעזרו לי להתפתח כמאמן, ומעל לכל תודה לשחייניות ולשחיינים שנתנו לי את היד החופשית להוביל אותם ובטחו בי ולהורים שלהם שסמכו עליי כמי שיוביל את ילדיהם, ואני בטוח שעם מרביתם אשמור על קשר גם בהמשך".

כרמל לויתן: "אני שמח מאוד על המעבר לפרק חדש בחיים המקצועיים שלי, אחרי 18 שנים כמאמן הראשי במכבי פ.מ רעות. מדובר במעבר מאוד משמעותי מבחינתי, אני עוזב את המקום בו התחלתי כמאמן צעיר ונתן לי את הבמה להתפתח ולהתקדם. מכבי פ.מ רעות זה מועדון חם, אוהב, קהילתי ואני כל כך שמח שהיתה לי הזדמנות לעמוד בראשו ולחוות את כל מה שחוויתי במקום הזה. לצד ההישגים, העיקר היה האנשים איתם עברתי את כל המסלול, הצוות הנהדר, השחיינים והמשפחות. אני מצטרף למערכת שתמיד כיבדתי והערכתי ושאני מאוד מאמין באנשים המובילים אותה. אין לי ספק שיהיה מעניין ומפתח, ואני מקווה לתרום כמה שרק אוכל לשחייה למערכת".


מנכ"ל איגוד השחייה אמיר טיטו: "מרכז המצוינות בווינגייט עובר לא מעט שינויים בשנים האחרונות. ההגעה של כרמל היא מבחינתנו סימן נוסף לכך. מגיע לכאן אחד ממאמני האגודות הטובים ביותר בישראל כדי להוביל את השחייניות והשחיינים המצוינים שמתאמנים כאן ויחד עם אהוד סגל, אמיר עופר, אוריה פיטרברג והילה ראובני אין לי ספק כי ההתקדמות תימשך ביתר שאת. המטרה היא להתקדם עוד צעד מבחינה מקצועית ובמקביל להעמיק עוד יותר את שיתוף הפעולה בין המרכז בווינגייט לבין האגודות. אני רוצה להודות ללירן על עבודה פשוט אדירה בשנים שלו באיגוד, עבודה שלפעמים נסתרת ומאחורי הקלעים, אך היא משמעותית מאין כמוה. הדאגה שלו לשחיינים היא תכונה שכל מאמן יכול ללמוד ממנה ואני בטוח שהוא יצליח גם בדרך החדשה שלו".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200