איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אנדי מורז הרצתה בפני השחייניות והשחיינים

אנדי מורז הרצתה בפני השחייניות והשחיינים

תאריך: 23/02/2021
אנדי מורז הרצתה בפני השחייניות והשחיינים
המפגש השלישי בסדרת מפגשי ההעשרה לשחייניות ולשחייניות של איגוד השחייה נערך אמש (שני) בהשתתפותה של השחיינית האולימפית, אלופת ושיאנית ישראל, אנדי מורז. אנדי סיפרה למשתתפים את סיפורה האישי, החל מתחילת הדרך בארה"ב, דרך העלייה לישראל והמשך השחייה בנבחרת ישראל, ההשתתפות במשחקים האולימפיים והמשך שבירת השיאים גם בגיל 29 ובמקביל ללימודי רפואה.

תודה גדולה לאנדי על ההרצאה המרתקת ומעוררת ההשראה! בסיום ההרצאה כרגיל הוזמנו המשתתפים לענות על חידון קצר על אנדי, כאשר הראשון שענה נכונה זכה בפרס מתנת חברת arena, נותנת החסות הרשמית של איגוד השחייה בישראל. הפרס הפעם היה תיק שחיינים ומי שזכה בו הוא איתי עזריאל מנס ציונה. אתם מוזמנים לנסות לבחון את עצמכם ולראות אם גם אתם יודעים את התשובות לשאלות. לחצו על השאלה כדי לחשוף את התשובה.

בשבוע הבא מצפה מפגש מרתק לא פחות, עם אבישג קופמן-טורק, מגדולות שחייניות המים הפתוחים והמאסטרס בישראל והשחיינית שעשתה היסטוריה והייתה לישראלית הראשונה שצלחה את תעלת למאנש. קישור למפגש יופץ בהמשך השבוע בפלטפורמות השונות של איגוד השחייה.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200