איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  נבחרת ישראל תפתח את 2020 בניס: "תהיה רמה גבוהה"

נבחרת ישראל תפתח את 2020 בניס: "תהיה רמה גבוהה"

תאריך: 06/02/2020
נבחרת ישראל תפתח את 2020 בניס: "תהיה רמה גבוהה"
נבחרת ישראל בשחייה תחל מחר (שישי) את השתתפותה בתחרות הראשונה של סבב ה"גולדן טור", הנערך בניס, צרפת. זו תהיה התחרות הראשונה של הנבחרת בשנת 2020, כאשר חלק מהשחיינים מגיעים אליה ישירות ממחנה גובה אינטנסיבי בסנט מוריץ.

מאמן נבחרת ישראל, לוקה גברילו, סיפר על המחנה והתחרות: "היה מחנה מצוין בגובה 1850 מטר שהיה מכוון לשחייני ה-200 וה-400 שלנו, מחנה טוב לשלב זה של העונה לעבודה אירובית ועבודת כושר עקבית. התחרות הקרובה היא הראשונה שלנו בשנה האולימפית, יש רוח טובה בנבחרת וכמובן שהשאיפה היא להיות הכי קרובים שאפשר לטובים ביותר. הולכים להיות לנו מתחרים ברמה מאוד גבוהה כאן בניס והמטרה היא להיות מקצוענים ולהראות ביצועים תחת עומס. כל הפרטים הקטנים שלא יהיה לנו זמן לחשוב עליהם במשחקים האולימפיים או בתחרויות הקריטריון, הזמן לתקן אותם הוא עכשיו".


הנבחרת לתחרות כוללת את יעקב טומרקין (מכבי אשדוד), גל כהן גרומי (הפועל עירוני הוד השרון), בר סולובייצ'יק (מכבי קריית ביאליק), תומר פרנקל (הפועל ירושלים), לאה פולונסקי (מכבי חיפה), רון פולונסקי (מכבי חיפה), מרקוס שלזינגר (הפועל דולפין נתניה), דניס לוקטב (מכבי אשדוד), מירון חרותי (מכבי חיפה), אביב ברזלי (מכבי חיפה), מיכאל לייטרובסקי (הפועל דולפין נתניה), יונתן רוסין (הפועל עמק יזרעאל), אנדראה מורז (הפועל ירושלים) ואנסטסיה גורבנקו (מכבי קריית ביאליק).

לצד מאמן הנבחרת לוקה גברילו נמצאים עם השחיינים בתחרות גם יועץ העל של איגוד השחייה ומאמן מרכז המצוינות של האיגוד בסן דייגו דייויד מארש, המאמן חנן שטרלינג (מכבי חיפה) ומנהל הנבחרת לירן וקנין. כאן באתר האיגוד נביא בכל יום את תוצאות שחייניות ושחייני הנבחרת, כמו גם את התוצאות מאליפות  "ארנה" נתניה הפתוחה ע"ש שמריהו נאבל, הנערכת גם היא בסוף השבוע בבריכה הלאומית במכון וינגייט.

אתר התחרות בניס

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200