איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הלך לעולמו יו"ר הפועל בת ים קלמן סקר

הלך לעולמו יו"ר הפועל בת ים קלמן סקר

תאריך: 18/02/2021
הלך לעולמו יו"ר הפועל בת ים קלמן סקר
איגוד השחייה ומשפחת השחייה הישראלית כולה מרכינים ראש על פטירתו של יו"ר אגודת הפועל בת ים ב-16 השנים האחרונות קלמן סקר, שהלך היום (חמישי) לעולמו והוא בן 82 במותו. הלווייה תתקיים ביום ראשון בשעה 14:00 בבית העלמין בחולון.

קלמן היה כדורגלן מצטיין בצעירותו ושיחק במכבי בת ים. מיד לאחר פרישתו מכדורגל, החל לנהל את קבוצת מכבי בת ים במשך שנים רבות עד שעבר לניהול אגודת הפועל בת ים שחייה שנקלעה לקשיים. קלמן מאז ומתמיד היה קשור לעולם השחייה, עוד בשנות השבעים כהורה לשלושת ילדיו בועז, שרון אזובל (כיום מאמנת הפועל בת ים) ומיכל, ששחו בהפועל חולון.

קלמן חי את השחייה 24/7 וידע לדקלם תוצאות ושיאים של כל שחיין באגודתו, ואין יום במהלך השבוע שלא היה נוכח בבריכה על מנת לקדם בברכה את השחיינים הבאים והיוצאים מהבריכה. בשנים הראשונות היה מגיע לכל תחרות בכל רחבי הארץ, אולם בשנים האחרונות בריאותו התרופפה ולא היה יכול להגיע לתחרויות. גם זה לא מנע ממנו להגיע לבריכה בבת ים ולעקוב אחר כל שחיין ושחיינית . שחייני האגודה היו כל עולמו עד יומו האחרון .

אנו שולחים תנחומים למשפחת סקר, אזובל ואדיר ולכל משפחת הפועל בת ים.
יהי זכרו ברוך.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200