איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אליפויות הקונפרנס יצאו לדרך: תוצאות הישראלים

אליפויות הקונפרנס יצאו לדרך: תוצאות הישראלים

תאריך: 18/02/2021
אליפויות הקונפרנס יצאו לדרך: תוצאות הישראלים
(בתמונה: נטע שיף, צילום: גיא יחיאלי)

בעוד חלק מהקבוצות בליגת המכללות בארה"ב רק החלו את העונה, אחרות מגיעות בימים אלו לרגע השיא, כאשר כמה מאליפויות הקונפרנס יצאו לדרך כבר הלילה (בין רביעי לחמישי). שלוש שחייניות החלו להתחרות באליפויות השונות - שחר מנחם, עדן פסקרה ונטע שיף, כאשר הלילה צפויות להצטרף השחייניות טמיר גונן כהן וקרן וסרמן והשחיין דניאל יעקב.

שחיינית פיטסבורג שחר מנחם (מכבי פ.מ רעות) ושחיינית וירג'יניה טק טמיר גונן כהן מתחרות באליפות ה-ACC (אטלנטיק קואסט קונפרנס). היום הראשון הוקדש לשליחים, ובו מנחם לקחה חלק ב-4x200 חופשי של נבחרתה, אשר סיימה במקום ה-11. הסניורית, לה יהיה זה הקונפרנס האחרון, קבעה זמן ביניים של 1:49.08. גונן כהן לא לקחה חלק ביום הראשון ותיכנס בהמשך למעגל התחרויות, בדגש על משחי הפרפר.והחופשי הארוכים.

עדן פסקרה (מכבי פ.מ רעות) תפתח רשמית את אליפות ה-WAC (ווסטרן אתלטיק קונפרנס) היום, אך בינתיים הספיקה לזנק למים למשחה הזמנה של 50 יארד חופשי בו קבעה את התוצאה 25.01 שניות. אוניברסיטת גראנד קניון (GCU) בה היא לומדת ומתחרה, סיימה את יום התחרויות הראשון בשוויון במקום הראשון עם נורת'רן אריזונה, כשלשתיהן 72 נקודות.

בדיוויז'ן 2, גראנד ואלי סטייט ונטע שיף (מכבי פ.מ רעות) פתחו את אליפות ה-GLIAC (גרייט לייקס אינטרקולגיאט אתלטיק קונפרנס). הישראלית שחתה 1,000 יארד חופשי וסיימה במקום השני עם 10:15.28 דקות. (מהר מקאט B לאליפות ה-NCAA דיוויז'ן 2). גראנד ואלי מוליכה בתום היום הראשון את האליפות הקבוצתית, עם 265 נקודות.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200