איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מאות השתתפו במפגש הזום עם יהונתן קופלב

מאות השתתפו במפגש הזום עם יהונתן קופלב

תאריך: 08/02/2021
מאות השתתפו במפגש הזום עם יהונתן קופלב
איגוד השחייה החל אמש (שלישי) בסדרת מפגשי העשרה לשחייניות ולשחיינים עם מגוון רחב של הרצאות מעניינות, בהן גם כמה של מיטב השחייניות והשחיינים בישראל בשנים האחרונות. הראשון לתפוס את הבמה היה לא אחר מאשר יהונתן קופלב, שסיפק למשתתפים הצצה לקריירה הארוכה והמפוארת שלו.

קופלב היה אלוף אירופה ב-2012, פיינליסט אליפות העולם ושיאן ישראל המכהן ב-50 גב. כיום הוא שוחה ומאמן במכבי חיפה, ובמפגש סיפר דווקא על הרגעים הקשים שלו בקריירה, ובראשם הרגע בו החמיץ את המשחקים האולימפיים בלונדון על אף שקבע את הקריטריון, ואיך יצא מהמשבר עד לגמר אליפות העולם שנה לאחר מכן. 

קופלב סיפר לאחר המפגש: "במקביל להמשך האימונים שלי והשאיפה להגיע לטוקיו, אני גם מאמן בעצמי ורואה כמה קשה לשחייניות ולשחיינים שלי כל כך הרבה זמן מחוץ למים. כל מיזם כזה שנותן להם עוד מוטיבציה ומשאיר אותם בענף הוא מבורך ושמחתי לקחת חלק בו. כולי תקווה שבקרוב מאוד אוכל לפגוש את הילדים הללו פנים מול פנים בבריכות השחייה ולא רק בזום".

ביום שלישי הבא ייערך המפגש השני, עם ברק עטר, אלוף ושיאן ישראל בעבר וכיום מאמן שחייה וגם היסטוריון שחייה בעל ידע אדיר והכותב הרשמי של כל הערכים על שחייה בויקיפדיה בעברית.
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200