איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מבט לרב אומות: מפגש 2 של פרויקט אנדר 16/18 נערך בסופ"ש

מבט לרב אומות: מפגש 2 של פרויקט אנדר 16/18 נערך בסופ"ש

תאריך: 02/02/2020
מבט לרב אומות: מפגש 2 של פרויקט אנדר 16/18 נערך בסופ"ש
המפגש השני של פרויקט אנדר 16/18 נערך בסוף השבוע האחרון במכון וינגייט, בסימן סגלי הנבחרות שפורסמו לתחרויות הרב אומות שייערכו ב-4-5 באפריל. נבחרת הנוער לתחרות ערכה מחנה בן יומיים בשישי ובשבת, כאשר נבחרת הקדטים, כמו גם הסגל הרחב של הפרויקט, הצטרפו בשבת ליום אחד מרוכז בו נכחו בסך הכל כ-45 שחיינים.

היום הראשון של הנוער כלל אימון אחד במים וארוחה ובילוי משותף בערב, בעוד היום השני, בו נכחו כולם, כלל שני אימונים אינטנסיביים במים, אימון פילאטיס עם כבי דש והרצאה שנייה בסדרה של התזונאית אוסי סידי, אשר דיברה על תזונה נכונה בתקופות שונות בעונה. אימון הבוקר כלל טסט, שתוצאותיו יישלחו למאמנים של השחיינים בימים הקרובים, ובערב נערך אימון שליחים חזק במיוחד, בו כל המשתתפים השקיעו עבודה מאומצת במיוחד ולדברי המאמנים נתנו "שואו של ממש".


מי שהוליכו את המפגש מהצד המקצועי הם מאמני הנבחרות פקה נוטינן (מכבי חיפה), עידו אפל (הפועל פ"ת) ורז בן שושן (הפועל כפ"ס בית ברל), יחד עם מאמני הקדטים ימית ליבסטר (הפועל ירושלים) וגיא שחר (מכבי וייסגל רחובות). על ארגון המחנה אחראי מטעם האיגוד נצר שומר שלום

עידו אפל אמר בסיום המפגש: "השחייניות והשחיינים עבדו כמו משוגעים, בשבת היה יום אימונים לא פשוט, כשגם היום הראשון כלל עבודה מאומצת. אני יכול לסכם ולומר שהמפגש השני היה אפילו עוד יותר מוצלח מהראשון. אחרי היכרות בסיסית עם המאמנים, הם נחשפו לחלק מהתפישות היותר מעמיקות שלנו כצוות לגבי שחייה. היה בהחלט מרתק. המפגש הבא ייערך כבר בסוף החודש, כשאנחנו מתחילים להתקרב ולהריח גם את התחרויות הבינלאומיות וגם את גביע היגוד, שהיא תחרות הקריטריון המרכזית של השחייה הישראלית למשימות הקיץ".


"המטרה המרכזית שלנו במפגשים הללו ובכך שאנחנו מפגישים סגל כל כך רחב, היא שה'שפיץ' של שחיית הגילאים והנוער הישראלית יתאמנו ביחד, זו הדרך שלנו לצמצם את הפערים שיש לנו מהעולם. כל אגודה עובדת טיפה אחרת, וכל השחיינים שמגיעים למחנות הללו הם השחיינים המובילים באגודתם, אז כל אחד מביא את החלק שלו מהאגודה שלו לתוך 'פול' הידע המשותף ואנחנו חולקים את זה בעצם שם אחד עם השני. כל אחד יכול לראות את המתחרה שלו, מה האחרים עושים שהוא עצמו לא עושה בבית, איך הוא יכול להשתפר, ברגע שמאגר הידע הזה יהיה כמה שיותר גדול ונחלוק אותו כמה שיותר אחד עם השני, הפערים שלנו יצטמצמו ונהפוך להיות טובים יותר"
 
 

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200