איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  נבחרת ישראל לא תטוס לניס, תשתתף בתחרות בטנריף

נבחרת ישראל לא תטוס לניס, תשתתף בתחרות בטנריף

תאריך: 03/02/2021
נבחרת ישראל לא תטוס לניס, תשתתף בתחרות בטנריף
נבחרת ישראל בשחייה, אשר מרביתה שוהה בימים אלו במחנה אימונים בטנריף, ויתרה על השתתפותה בתחרות הגולדן טור בניס בסוף השבוע הקרוב ובמקומה תיקח חלק באליפות האיים הקנריים שתיערך בטנריף. מדובר בתחרות שנתית, המשמשת כתחרות קריטריון עבור השחייניות והשחיינים מהאיים לאליפות ספרד והשחייניות והשחיינים הישראלים קיבלו אישור מיוחד להשתתף בה וישחו בימים שישי ושבת.

הוויתור על התחרות בניס נעשה כאמצעי ביטחון, שכן מדי יום מוטלות הגבלות תנועה חדשות בתוך מדינות האיחוד האירופי ואליהן וכן ישנו חוסר ודאות לגבי מועד פתיחת נתב"ג, מה שעלול להותיר את הנבחרת ללא טיסה חזרה. לפיכך החליטו יו"ר ומנכ"ל איגוד השחייה, יחד עם הצוות המקצועי, לא לקחת סיכונים מיותרים, לוותר על התחרות ולהאריך את השהות בטנריף ואת מחנה האימונים, הנערך באחד המתקנים המתקדמים והטובים בעולם. 

יש לציין כי שני שחייני נבחרת נוספים, יעקב טומרקין ומיכאל לייטרובסקי, אשר היו אמורים לחבור לנבחרת בתחרות בניס, לא יטוסו לתחרות גם הם הן בשל סגירת נתב"כ והן בשל איסור הכניסה למדינות אירופה למי שאינם אזרחי האיחוד האירופי. השניים יערכו בסוף השבוע גם הם אימוני הדמיית תחרות, על מנת לעמוד בתכנית המקצועית שהוצבה וימשיכו בתכניות האימונים שלהם בארץ. 

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון: "המצב המורכב, הן בארץ והן באירופה, מאלץ אותנו כאיגוד לחשוב באופן יצירתי ולעתים לשנות את התוכניות תוך כדי תנועה על מנת למקסם את התכנית המקצועית ולהגיע בצורה מיטבית לתחרויות המטרה. בעצה אחת עם יועץ העל של האיגוד דייויד מארש, מאמן הנבחרת לוקה גברילו ומאמן המשימה חנן שטרלינג, הנמצאים בטנריף, הגענו למסקנה כי ויתור על התחרות בניס יהיה ההחלטה המקצועית הטובה ביותר בשלב זה, שכן הנבחרת עוברת מחנה אימונים פשוט מעולה בימים אלו. בהזדמנות זו אני שב ומזכיר כי מלבד שחייני הנבחרת והסגל המורחב, ישנם עוד אלפי שחייניות ושחיינים אשר יושבים בבתיהם בימים אלו בלי יכולת להתאמן וקורא שוב להחזרת הענף לפעילות בהקדם".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200