איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  קריטריונים לאקדמיה ולמרכז המצוינות במכון וינגייט 2021/2

קריטריונים לאקדמיה ולמרכז המצוינות במכון וינגייט 2021/2

תאריך: 14/01/2021
קריטריונים לאקדמיה ולמרכז המצוינות במכון וינגייט 2021/2
עם תחילתה של שנת 2021, אנו מפרסמים כעת את הקריטריונים להגשת מועמדות למרכז המצוינות של איגוד השחייה במכון וינגייט לעונת 2021/2. מדובר על קריטריונים לאקדמיה לנוער, למרכז המצוינות לבוגרים, וכן לתכנית המרחקים של המרכז. יש לציין כי הקריטריונים הינם תנאי סף ואינם מבטיחים קבלה.

האקדמיה לנוער, אשר הוקמה במכון וינגייט בשנת 1990, היא שם נרדף לחינוך למצוינות ולהישגיות. מטרת האקדמיה לאפשר לספורטאים צעירים בעלי כישורים ויכולות לממש את הפוטנציאל הספורטיבי והאקדמי שלהם בתנאי אימון אופטימליים, המשולבים במערכת לימודית וחברתית ייחודית, וזאת תוך שיתוף פעולה עם האיגודים, בהם גם איגוד השחייה.

בענף השחייה אימוני האקדמיה דרים בכפיפה אחת עם אימוני מרכז המצוינות לבוגרים, וכן הנבחרת הלאומית, וכך זוכים גם לתנאים המיטביים, מקצועית ולוגיסטית, המסופקים על ידי האיגוד. זאת, תוך חזון של שיתוף פעולה מלא עם אגודות האם של השחייניות והשחיינים ומאמניהם.

בצוות המאמנים של מרכז המצוינות והאקדמיה נמצאים המאמן הראשי אהוד סגל, עוזר המאמן לירן וקנין, עוזרת המאמן אוריה פיטרברג ומאמן תכנית המרחקים אמיר עופר. למידע נוסף ושאלות בנושא ניתן כמובן לפנות לכל אחד מהם. הגשת המועמדות תיעשה על ידי מילוי טופס ההרשמה המצורף ושליחתו במייל ל- ehudsegal1@gmail.com או Liran@isr.org.il

מסמך הקריטריונים המלא

(תמונות: אבי שי, מכון וינגייט)

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200