איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  השתלמות מאמנות ומאמני השחייה 2021

השתלמות מאמנות ומאמני השחייה 2021

תאריך: 05/01/2021
השתלמות מאמנות ומאמני השחייה 2021
איגוד השחייה פותח בימים אלו את ההרשמה להשתלמות חדשה למאמנות ומאמני שחייה בישראל. לאחר הצלחת ההשתלמות הקודמת שנערכה בסגר השני, החלטנו להמשיך את אותה המתכונת גם בסגר הנוכחי ולערוך שישה מפגשים מקוונים עבור המאמנות והמאמנים באגודות, אשר יכללו הרצאות מרתקות של מאמנים ואנשי ונשות מקצוע בכירים ובכירות.

בין המרצים - מי שהיה עד לא מכבר מאמן נבחרת ישראל למים פתוחים ותכנית המרחקים במרכז המצוינות של האיגוד חנן גלעד, מאמנת היכולות הגופניות של נבחרת ישראל הילה ראובני, פיזיולוג הספורט הבכיר והמנהל המדעי של הוועד האולימפי מולי אפשטיין, מאמן נבחרת ישראל במים פתוחים לשעבר ומאמן הפועל עמק יזרעאל כיום אנדריי טוט, מאמן נבחרת ישראל לוקה גברילו ויועץ העל של איגוד השחייה ומאמן מרכז המצוינות של האיגוד בסן דייגו דייויד מארש.

נבהיר כי ההשתתפות בהרצאות הינה למאמנות ומאמני השחייה באגודות בלבד, ללא עלות אולם מותנית בהרשמה מראש (לינק להרשמה יישלח במייל למאמנות ולמאמנים). ההשתלמות תחל כבר בשבוע הבא ותיערך אחת לשבוע בששת השבועות הקרובים. לפרטים נוספים, ניתן לפנות למנהל הפיתוח של איגוד השחייה נצר שומר שלום, במייל - netzer@isr.org.il .

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200