איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  גורבנקו: "מוכנה", מורז: "יודעת מה לעשות"

גורבנקו: "מוכנה", מורז: "יודעת מה לעשות"

תאריך: 20/11/2020
גורבנקו: "מוכנה", מורז: "יודעת מה לעשות"
רגע השיא של עונת 2020 בליגת השחייה הבינלאומית ה-ISL יתחיל מחר (שבת, 15:00) בדונה ארנה בבודפשט, כאשר הגמר הגדול ייצא לדרך בהשתתפות ארבע הקבוצות הכי טובות של העונה. בהן, גם לוס אנג'לס קרנט, בה שוחות שתי הישראליות אנסטסיה גורבנקו ואנדי מורז ואותה מוביל דייויד מארש, יועץ העל ומאמן מרכז המצוינות של איגוד השחייה בארה"ב, כשלצדו המאמנים הישראליים אמיר עופר והילה ראובני.

גורבנקו ומורז חוו עד עכשיו עונה מוצלחת ביותר, כאשר בארבע התחרויות בליגה הסדירה ובחצי הגמר שברו יחד לא פחות מ-15 שיאים ישראליים (10 של גורבנקו, 5 של מורז), כולל גם אחת לשנייה. כעת, תהיה להן הזדמנות אחת נוספת לשבור עוד כמה שיאים, ובעיקר לצבור נקודות עבור הקבוצה שלהן. מלבד הקבוצה מ-LA מתחרות בגמר גם האלופה המכהנת אנרג'י סטנדרט בהובלת שרה שוסטרום וצ'אד לה קלו, קאלי קונדורס של קיילב דרסל ולילי קינג, ולונדון רואר, עם קירה טוסאן ואדם פיטי.


גורבנקו אמרה לקראת התחרות: "אנחנו רגע לפני הגמר הגדול של ה-ISL ואני מתרגשת נורא, אני מאוד גאה בקבוצה שלי על הדרך שעשינו ועד לאן שהגענו, שאנחנו עכשיו בגמר. אני מרגישה טוב, מרגישה מוכנה, אנסה לעשות הכי טוב שאני יכולה למען הקבוצה וכדי לצבור כמה שיותר נקודות בשביל הקבוצה. אני גאה ושמחה כל כך להיות חלק כזה גדול מהקבוצה שלי ורוצה להגיד תודה לכולם על התמיכה מהארץ והאהבה".

מורז הוסיפה: "אני רוצה להגיד תודה על התמיכה, הרגשנו את זה מהארץ. היה כי עד עכשיו לשחות בשביל LA קרנט ולשפר את השיאים שלנו ולהתחרות. עכשיו זה רק כיף, אני מרגישה ממש טוב במים ואני מתרגשת לשחות בשביל הקבוצה, קבוצה פה מדהימה. שחינו כבר חמש פעמים אז אנחנו יודעים מה לעשות ולא צריכים לחשוב יותר מדי".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200