איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הדואט הישראלי חזר ממחנה אימונים ביוון

הדואט הישראלי חזר ממחנה אימונים ביוון

תאריך: 04/11/2020
הדואט הישראלי חזר ממחנה אימונים ביוון

בנות הדואט של נבחרת ישראל בשחייה אמנותית עדן בלכר ושלי בובריצקי חזרו ממחנה אימונים אינטנסיבי במיוחד ביוון. הבנות טסו עם המאמנת סבטלנה בלכר וביוון פגשו את מאמנת העל של הנבחרת, אנה טרס הספרדייה. יחד, הן בנו את התרגיל החופשי שלהן לקראת תחרות הקריטריון האולימפית שתיערך ביפן בחודש מרץ (4-7.3).

כידוע, ציון הדואט במשחקים האולימפיים מורכב משני תרגילים, תרגיל החובה, המכונה גם "התרגיל הקצר", שאורכו 2:20 דקות, והתרגיל החופשי, הארוך, שאורכו הוא עד שלוש דקות. את תרגיל החובה החדש שלהן השיקו הבנות בתחילת ספטמבר, וכעת הונחו היסודות לחתיכה השנייה בפאזל, כאשר כעת המטרה היא להגיע לביצוע מיטבי בשני התרגילים עד תחרות המטרה.


מאמנת הנבחרת סבטלנה בלכר אמרה אחרי החזרה לארץ: "הגענו ליוון לצורך בנייה של תכנית אימונים חדשה לתרגיל החופשי. בגלל הקורונה, זו הייתה פעם ראשונה שפגשנו פיזית את אנה מאז פברואר, כך שהייתה לנו הרבה עבודה. במהלך השבוע היינו צריכים להבין אם המוזיקה נכונה, איך הבנות מבצעות במוזיקה הזאת, והכי חשוב לעשות סקיצה של התרגיל כפי שאנחנו רוצות שייראה. בדרך כלל זו עבודה של כמה שבועות ואנחנו עשינו את זה תוך שבוע אחד, אז כמובן שהיה מאוד אינטנסיבי עם הרבה שעות מים ביום". 

"זה היה מאתגר, אבל עשינו את מה שאנחנו צריכות לעשות כדי להגיע לתוצאה המיטבית ואני מאוד מרוצה מהבנות. בשורה התחתונה, יש מוזיקה ויש סקיצה לתרגיל עם כל הדברים הכי חשובים שרצינו להכניס אליו. כמובן שזה עוד לא מושלם מבחינת בנייה וביצוע, יכול להיות שדברים קטנים עוד ישתנו, אבל הבסיס קיים וזה מאוד חשוב להמשך תכנית העבודה שלנו". 

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200