איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מאות בהפגנת השחיינים: "תנו לחזור למים"

מאות בהפגנת השחיינים: "תנו לחזור למים"

תאריך: 30/10/2020
מאות בהפגנת השחיינים: "תנו לחזור למים"
מאות שחייניות ושחיינים השתתפו הערב (חמישי) בהפגנה מול ביתו של שר הבריאות יולי אדלשטיין בהרצליה למען החזרת הספורט התחרותי לפעילות. בין המפגינים היו שחייניות ושחיינים צעירים, שחיינים מנבחרות ישראל  לנוער ובוגרים, שחייני עבר ושחייני מאסטרס, כמו גם מאמנים והורים. הקריאה הייתה ברורה: "תנו לנו לחזור לשחות!".

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון אמר בהפגנה: "הגענו לפה היום כל מי שכואב לו הנושא הזה שלא יכולים לשחות. אנחנו כבר יותר מחודש וחצי מחוץ למים, אין סיבה אמיתית לזה שהשחייה הישראלית לא מתפקדת במלואה. הכלור הוכח כחומר שהורג את הנגיף, אנחנו עובדים לפי קפסולות, הגשנו למשרד הבריאות תכניות אמיתיות כיצד חוזרים לפעול ועד עכשיו אין מענה. הגענו לכאן לבית של שר הבריאות אדלשטיין כדי להגיד שאנחנו חייבים לחזור למים. נעבוד לפי כל ההוראות של משרד הבריאות, אנחנו אנשים אחראיים עם מאמנים ערכיים וילדים טובים וממושמעים, נעשה כל מה שצריך, אבל תנו לנו לחזור למים". 

אלוף אירופה לשעבר יהונתן קופלב, הוסיף: "אפילו שאני ואולי עוד כמה שחיינים בארץ יכולים לשחות, זה ממש לא מספיק. הגיע הזמן לתת לכולם לשחות, להציל את האגודות, להציל את השחיינים הצעירים שהספורט זה הכל בשבילם, הם משתגעים בבית ובאתי לעזור להם כמה שאני יכול".

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200