איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  קורס שיווק, אימונים מקוונים והשתלמות מאמנים: מה צפוי בסגר

קורס שיווק, אימונים מקוונים והשתלמות מאמנים: מה צפוי בסגר

תאריך: 29/09/2020
קורס שיווק, אימונים מקוונים והשתלמות מאמנים: מה צפוי בסגר
איגוד השחייה מנסה להפיק את המיטב מהסגר בו אנו מצויים בימים אלו, וכפי שסיפר יו"ר האיגוד סימון דוידסון במסר שלו לפני יום הכיפורים, בכוונתנו לעשות מספר פעולות על מנת לסייע לאגודות, למאמנות ולמאמנים, וכמובן לשחייניות ולשחיינים.

ראשית, ממחר (רביעי) יוחזרו בפלטפורמות האינטרנטיות של האיגוד (פייסבוק וכאן באתר) האימונים המקוונים. בשלב זה, נפיץ מחדש את האימונים מחודש מרץ ואילך, כאשר בהתאם לדרישה ולהיצע נוסיף גם אימונים וסשנים נוספים בהמשך (הצעות יתקבלו בברכה), בתקווה כי לא נזדקק לכך וכי הסגר יסתיים תוך זמן קצר. האימונים יועלו בכל יום בבוקר, כדי שכל אחד יוכל לבצע במהלך היום בשעה שנוחה לו. האימון הראשון שיועלה מחר הוא אימון כושר פונקציונלי עם המאמן נדב לנסמן

כמו כן, על מנת לאפשר לאגודות להיות מוכנות ככל האפשר ליום שאחרי, ובכלל על מנת להעשיר את פעילות האגודות ביומיום, הקמנו בשיתוף הקריה האקדמית אונו קורס שיווק, דוברות ומדיה דיגיטלית. הרישום לקורס הינו לנציג אחד מכל אגודה (נציג שני על בסיס מקום פנוי), עבור הנציג הרלוונטי ביותר מבחינת האגודות העוסק או אמור לעסוק בנושא - מנהל/ת אגודה, אחראי/ת שיווק באגודה, מאמן/ת, הורה או שחיין/ית (מעל גיל 18) האחראי על השיווק באגודה באופן שוטף.

מדובר בקורס מסובסד (עלות מינימלית של 150 ש"ח למשתתף) של שמונה מפגשים מקוונים עם טובי המרצים, ובהובלת המרצה לידור גולדברג, ממייסדי ONE והעורך הראשי, עבד בערוץ הספורט, דובר איגודי ספורט למעלה מ-13 שנה, בעל ניסיון של 22 שנה בכתיבה ועריכה, מרצה בקריה האקדמית אונו, מעניק שירותי יח"צ, דוברות, תוכן, ניו מדיה, סרטי תדמית ומרצה לשעבר בקורס תקשורת ספורט בבית הספר "כותרת" לעיתונאות ותקשורת.

כחלק משיתוף הפעולה המתמשך של איגוד השחייה עם הקריה האקדמית אונו, למי שיזדקק לכך הקורס גם יוכר כ-2 נקודות זכות ללומדים או העתידים ללמוד לתואר ראשון בחינוך וחברה עם התמחות בספורט, תואר אליו האיגוד והקריה מעניקים מדי שנה מלגות לימודים לשחייניות/ים, מאמנות/ים ומנהלי/ות אגודות. פרטי הקורס המלאים יישלחו למאמנים ולמנהלי האגודות ישירות.

בנוסף, אנו עובדים בימים אלו על השתלמות מאמנות ומאמנים מקוונת, גם כן לימי הסגר, על מנת לנצל את הזמן הזה כדי לאפשר למאמנים להשתפר וללמוד אלה מאלה. פרטים נוספים לגבי השתלמות זו יינתנו בהמשך לכשיתגבשו.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200