איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שת"פ בין איגוד השחייה למכללה האקדמית בווינגייט ומכללת אוהלו

שת"פ בין איגוד השחייה למכללה האקדמית בווינגייט ומכללת אוהלו

תאריך: 24/09/2020
שת"פ בין איגוד השחייה למכללה האקדמית בווינגייט ומכללת אוהלו
איגוד השחייה מחפש כל העת להרחיב את היריעה המקצועית שלו ולקדם את המדריכים והמאמנים בישראל, הן הנוכחיים והן העתידיים. לפיכך, נוצר קשר עם שניים מהגופים הבכירים בארץ המסמיכים מדריכים ומאמני שחייה, באשר לשיתוף פעולה מקצועי בינם לבין האיגוד בכל הנוגע להפעלת הקורסים.

כחלק מהשת"פ, האיגוד יהיה מעורב הן במבחני הקבלה לקורסים השונים, על מנת לוודא שרמת המדריכים והמאמנים תהיה מספקת, והן בתכנים עצמם, בביקורת ובמבחנים המעשיים שייערכו במסגרת הקורסים. האיגוד יהיה חתום גם על תעודות המדריכים והמאמנים המונפקות. כמו כן, יבצע האיגוד בשיתוף הגופים השתלמויות מקצועיות שונות למדריכים ולמאמנים המוסמכים.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון: "שיתוף הפעולה המקצועי עם הגופים המסמיכים חלק גדול מהמדריכים והמאמנים בישראל הוא חשוב מאין כמוהו. כך, נוכל להרים יחד את הרמה של המדריכים והמאמנים, ובהתאמה להרים את הרמה של השחייה הישראלית. נוכל ליצור אחידות בסטנדרטים ולפתוח פתח מקצועי נוסף עבור המאמנים והמדריכים אשר יעשיר אותם. אני רוצה להודות לאיציק בן מלך מהמכללה האקדמית בווינגייט וליזהר רם ממכללת אוהלו על הנכונות וההבנה לחשיבות שיתוף פעולה שכזה ובטוח שכעת גם גופים נוספים יצטרפו למיזם וירצו לקחת בו חלק, כאשר דלתנו תמיד פתוחה לשיתופי פעולה נוספים".

ד"ר איציק בן מלך, מנהל המרכז לרפואה ומתודיקה בספורט ומנהל בית הספר להסמכה והכשרת מאמנים: "המכללה האקדמית בוינגייט שמה לה למטרה לקיים קורסי מאמנים ומדריכים ברמה מקצועית גבוהה ביותר בישראל. כדי לממש זאת הוחלט לאתר את המומחים המובילים ולפעול בשיתוף פעולה הדוק עם האיגוד הרלוונטי. איגוד השחיה הוא דוגמה למקצועיות ומקצוענות בארגון ובניהול, בכל התחומים הקשורים לשחייה".

יזהר רם, מנהל היחידה ללימודי חוץ במכללת אוהלו: "אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם איגוד השחייה ומאמינים שמעורבות האיגוד והכרתו תקדם את קורס המדריכים המתקיים במועצה אזורית מבואות חרמון ותאפשר לבוגרים הזדמנויות רבות. כמוסד אקדמי-חינוכי-ממלכתי העוסק בהכשרות מקצועיות, אנו שותפים לרצון איגוד השחייה להכשיר את המדריכים המקצועיים ביותר, אוהלו עושה כל שביכולתה בכדי להבטיח לימודים איכותיים, ברמה מקצועית גבוהה ובתנאי לימוד אופטימליים.

לשיתופי פעולה נוספים, ניתן לפנות למנהל הפיתוח והתשתיות של האיגוד נצר שומר שלום, במייל - netzer@isr.org.il

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200