איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הפסקת פעילות בעקבות הסגר

הפסקת פעילות בעקבות הסגר

תאריך: 23/09/2020
הפסקת פעילות בעקבות הסגר
הסגר הגיע לצערנו גם לשחייה התחרותית. לפי הודעת מנכ"ל משרד התרבות והספורט רז פרויליך, המתבססת על הוראות משרד הבריאות, כל הפעילות הספורטיבית של אגודות הספורט, ובהן גם אגודות השחייה והשחייה האמנותית, נעצרות בשלב זה עד להקלות בהגבלות בשל נגיף הקורונה.

במכתבו של פרויליך נכתב: "מבחינתנו ולאור המצב הבריאותי הקשה, המכתב המחייב בכל הנוגע לפעילויות ספורט הוא מכתבו של המשנה למנכ"ל משרד הבריאות. אמנם יש עדין אי בהירות בסוגיית התקנות ואנו מניחים שבימים הקרובים גם היא תתבהר. אבל עד אז, ולמען בריאות האזרחים והספורטאים, המסמך שעל פיו יש לפעול מבחינתנו הוא מכתבו של המשנה למנכ"ל משרד הבריאות המצורף כאן".

בהתאם לעיל, הפעילות מותרת אך ורק לספורטאים אולימפיים, וזאת לפי השתייכותם לסגלי היחידה לספורט הישגי בוגרים ועתודה הישגית. מנכ"ל איגוד השחייה אמיר טיטו העביר הערב (רביעי) את ההנחיות הללו לאגודות, כמו גם את המסר: "אנחנו מודעים למצוקת האגודות ונעשה כל שביכולתנו כדי לאפשר חזרה לפעילות השוטפת. ימים לא פשוטים עוברים על כולנו, בתקווה שיעברו ויחלפו במהרה. הקפידו על ההנחיות ושמרו על בריאותכן/ם ובריאות הציבור".

בימים הקרובים נבחן את האפשרויות העומדות לפנינו בהתאם למגבלות החדשות שיחולו כדי לסייע לשחייניות ולשחיינים לשמור על מסגרת אימונים ועל כושר. כמו כן, ננסה לספק העשרה נוספת למאמנים ולמנהלי האגודות במטרה לפחות לנצל את הזמן הזה לטובה. אלו אמנם ימים לא פשוטים, אך נעבור אותם יחד. כי כמו שציין יו"ר האיגוד סימון דוידסון בברכתו לראש השנה: "אף נגיף לא יעצור את השחייה הישראלית".
 

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200