איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ברכת היו"ר והנחיות לאגודות בזמן הסגר

ברכת היו"ר והנחיות לאגודות בזמן הסגר

תאריך: 18/09/2020
ברכת היו"ר והנחיות לאגודות בזמן הסגר
אנו שמחים לבשר כי לאחר עבודה קשה ומאומצת של כל השבוע האחרון, רובה מאחורי הקלעים, נתקבל אישור להחרגת הספורט התחרותי, ובכללו השחייה והשחייה האמנותית, מתוך הסגר. זה המקום להודות על הסיוע למשרד התרבות והספורט, בראשות השר חילי טרופר והמנכ"ל רז פרויליך, לוועד האולימפי, למנהל הספורט ולכלל השרים וחברי הכנסת אשר הבינו את חשיבות השמירה על הספורט התחרותי והצביעו בנושא בוועדות השונות.

ההנחיות המדויקות בנושא נשלחו אל מנהלי ומאמני האגודות, אולם ככלל, לפי הכללים שפורסמו על ידי מנכ"ל משרד הספורט: "התאחדויות ואיגודי ספורט נחשבים כמקומות עבודה של כלל הספורטאים התחרותיים הפעילים בהם, ולפיכך פעילותם מותרת... הפעילות תתקיים במתקני הספורט המשמשים בשגרה את הספורטאים הפעילים, בהתאם לענפי הספורט השונים. הגעה למקום הפעילות תיעשה תוך שמירה על הנחיות התחבורה המפורסמות במשרד הבריאות".

נבקש מכל משפחת השחייה הישראלית לנהוג באחריות, תוך שמירה על בריאותכם ועל בריאות הציבור. המשיכו להישמע לכל ההנחיות כדי שנעבור את הסגר הזה עם הראש מעל המים תרתי משמע.

מובאת בזאת ברכת יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון לראש השנה: "זו הייתה שנה מוזרה, מיוחדת, מאתגרת או כל כינוי אחר שתרצו לתת לה. אבל בשורה התחתונה, רגע לפני שהמדינה יוצאת לסגר נוסף, אנחנו יכולים לזקוף את החזה בגאווה ולהגיד: השחייה הישראלית כאן, וכאן כדי להישאר! לא משנה איזה מכשול יגיע, נמשיך לצעוד קדימה, להתקדם ולחתור למצוינות. אף נגיף לא יעצור אותנו! אני מאחל בשם הנהלת איגוד השחייה שנה טובה לכל משפחת השחייה הישראלית. שתהיה לכולכם שנת בריאות, הצלחה ושגשוג".

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200