איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מתווה תחרויות פרטיות בזמן קורונה ותקנון הליגה לצעירים

מתווה תחרויות פרטיות בזמן קורונה ותקנון הליגה לצעירים

תאריך: 10/09/2020
מתווה תחרויות פרטיות בזמן קורונה ותקנון הליגה לצעירים
(צילום: גלעד קוולרצ'יק)

השבוע, פורסם לוח התחרויות הצפוי לעונת 2020/21. לצד התחרויות הרשמיות, המאורגנות על ידי יאפשר האיגוד לאגודות השחייה והשחייה האמנותית להוציא לפועל תחרויות פרטיות, אשר יוכרו ע"י האיגוד. עם זאת, בשל הנחיות משרד הבריאות המחמירות, יהיה על האגודות המארגנות לעמוד במגבלות ובדרישות לקיום תחרויות ברוח התקופה. לפניכם המתווה לקיום תחרויות בתקופת קורונה, בו מפורטים התנאים. אנא עיינו בו בקפידה לפני כל בקשה לקיום תחרות.

בתוך כך, אנו מפרסמים היום (חמישי) את תקנון הליגה לצעירים, שתחל ב-23 באוקטובר ותיערך גם היא במתכונת מיוחדת ברוח התקופה. שימו לב, כי ישנה מגבלת משתתפים בשל החלוקה לקפסולות ולכן נבקש מהמאמנים וממנהלי האגודות להיות מדויקים מאוד ברישומים, על מנת שכולם יוכלו להשתתף. מסיבה זו מצורפת לצד התקנון גם טבלת מינימום מומלצת למאמנים. שימו לב כי לא יינתנו קנסות על אי עמידה במינימום, אך אנו מבקשים מהמאמנים להעמיד לתחרויות הליגה רק שחייניות ושחיינים ברמה ראויה. כלל המסמכים נמצאים בעמודי התחרות כאן באתר, או בקישור.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200