איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  איגוד השחייה ורשת הולמס פלייס סיכמו על שת"פ ייחודי עבור האגודות

איגוד השחייה ורשת הולמס פלייס סיכמו על שת"פ ייחודי עבור האגודות

תאריך: 25/08/2020
איגוד השחייה ורשת הולמס פלייס סיכמו על שת"פ ייחודי עבור האגודות
כחלק מהמאמצים של איגוד השחייה לשפר את מצבן של אגודות השחייה בימים אלו, הגיע יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון לסיכום עם רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס, על שיתוף פעולה ייחודי. לפי הסיכום, רשת הולמס פלייס תשכיר את בריכות השחייה שלה במחירים מוזלים במיוחד עבור אגודות השחייה הרשומות באיגוד.

מדובר על 24 בריכות בגדלים שונים במועדוני הולמס פלייס וגו אקטיב, חלקן יכולות לשמש את האגודות ללימודי שחייה וחלקן לחוגים ואף לקבוצות התחרותיות. בצורה זו, תוכלנה האגודות להתפתח לאפיקים נוספים, וכן לקבל זמן מים נוסף במחיר אטרקטיבי, דבר הנחוץ במיוחד לאגודות רבות.

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון: "בימים כאלה, בהם המציאות לא קלה, עלינו לחשוב גם מחוץ לקופסה כדי להמשיך להתקדם ולהתפתח. הסיכום אליו הגענו עם רשת הולמס פלייס יוכל לעזור לאגודות לגדול ולהתרחב למרות המגבלות ואולי אף להביא אליהן קהלים חדשים שיצטרפו למשפחת השחייה הישראלית. אני רוצה להודות למורן מנהל השיווק של הולמס פלייס ולקרן שתוי המנכ"לית על שנרתמו למהלך. אנחנו נמשיך לעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי לסייע לאגודות בתקופה הזאת, בתקווה שנחזור כולנו לשגרה בהקדם".

מנכ"לית רשת הולמס פלייס, קרן שתוי: "אנחנו רואים באיגוד השחייה שותפים לדרך ושמחים לסייע במאמץ לפיתוח השחייה הישראלית. תפיסת העולם של רשת הולמס פלייס היא תמיד נפש בריאה בגוף בריא, ואנו מקווים כי השחייניות והשחיינים של אגודות השחייה יוכלו ליהנות מבריכות השחייה וממועדוני הכושר שלנו כמה שיותר".

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200