איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אביב ברזלי נעלה את תחרות סיום העונה בשיא ישראלי

אביב ברזלי נעלה את תחרות סיום העונה בשיא ישראלי

תאריך: 22/08/2020
אביב ברזלי נעלה את תחרות סיום העונה בשיא ישראלי
(צילום: גיא יחיאלי)

תחרות סיום העונה לנוער ולבוגרים הגיע היום (שבת) לסיומה בבריכה הלאומית במכון וינגייט (25 מ'), לא לפני שטבלת השיאים שוב התחדשה בשיא ישראלי, החמישי בתחרות, אותו רשמה אביב ברזלי. השחיינית בת ה-18 של מכבי חיפה קבעה 2:06.97 דקות במשחה ל-200 מטר גב ושברה ב-4 עשיריות את השיא בו החזיקה אנדראה מורז מאז 2015. על הדרך, שברה ברזלי גם את שיא הנוער, בו החזיקה בעצמה, ב-1.2 שניות.

בכך, תמו שבעה ימי תחרות ארוכים, אשר החלו בתחרות המאסטרס, נמשכו עם הצעירים והגיעו לשיא בתחרות הנוער והבוגרים שהסתיימה היום. בסך הכל לקחו חלק בכל ימי התחרות קרוב ל-2,000 שחייניות ושחיינים, אשר חולקו לקפסולות קטנות ונפרדות בהתאם להנחיות משרד הבריאות, שמרו על כללי הריחוק ועטיית המסיכות, תוך איסור כניסה על קהל כמובן.

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון, סיכם: "השחייה הישראלית הוכיחה בשבוע האחרון ששום וירוס לא יוכל לעצור אותה. הכי קל היה פשוט לוותר ולא לקיים תחרויות תחת המגבלות המחמירות, אך החלטנו לקחת על עצמנו את המשימה ולהוביל את הנושא מבחינה עולמית, תוך הקפדה יתרה על ההנחיות, כאשר השמירה על בריאות השחיינים מעל לכל. אני שמח להגיד שעמדנו במשימה בכבוד, הן מבחינה לוגיסטית, והן מבחינה מקצועית, שכן למרות הכל הייתה תחרות איכותית ומהירה עם חמישה שיאי ישראל ושלל שיאי גילאים. אני רוצה להודות לכל מי שלקח חלק בארגון התחרות, מצוות האיגוד ועד לאגודות השונות, ומייחל כי נוכל לחזור בקרוב לקיים תחרויות רגילות עם יציעים מלאים".

התחרות הועברה בשידור חי בעמוד הפייסבוק של איגוד השחייה וכאן באתר, ותוכלו לצפות בכל המשחים פעם נוספת. צילום וידאו: אבירם פריג', אדרנלין.

לתוצאות מלאות.

שידור הצגה רביעית של קפסולה מס' 4

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200