איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  כל הפרטים על החלק השני של תחרות "ימי קורונה"

כל הפרטים על החלק השני של תחרות "ימי קורונה"

תאריך: 29/07/2020
כל הפרטים על החלק השני של תחרות "ימי קורונה"
(צילום: גיא יחיאלי)

מחר (ראשון), 2 באוגוסט, ייערך החלק השני של תחרות "ימי קורונה" בארגונן של הפועל עמק חפר ומכבי חיפה ובסיוע איגוד השחייה. אחרי ששתי קפסולות התחרו בחלק הראשון של התחרות וקבעו תוצאות נאות כולל שלל שיאים אישיים ושני שיאי נוער, כעת יתחרו שתי הקפוסלות הנותרות, בניסיון להמשיך את המגמה החיוביות.

התחרות תיערך בבריכה הלאומית במכון וינגייט (25 מ'), תחת הגבלות מחמירות ובהישמעות להנחיות משרד הבריאות, לפי ה"תו הסגול". לתשומת לבכם, הנהלת התחרות תנהג ביד קשה כלפי כל מי שיפר את אחת ההנחיות, ואנו מבקשים מכלל האגודות לסייע בכך, על מנת שנוכל לקיים את התחרות, וכך גם תחרויות נוספות בהמשך, באופן תקין

התחרות תועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של איגוד השחייה, כמו גם כאן באתר, לטובת ההורים והאוהדים שנשארים בבית (הכניסה אסורה על כל מי שאינו מתחרה או בצוות!). התוצאות יעודכנו לייב בעמוד התחרות באתר גם כן, כאשר הרשמות והצבות תוכלו כבר למצוא בעמוד התחרות, או כאן בקישור.

להלן תזכורת להנחיות לתחרות:
1. התכנסות השחיינים תהיה בדשא חנן. סדרנים יובילו כל קבוצה למקומות הישיבה שלה, וכן יראו לה את מקום ההתכנסות שלה בזמן ההפסקה.
2. הכניסה לשטח הבריכה מותרת אך ורק בזמני התחרות אליהם הוזמנתם. אין כניסה לשטח הבריכה פרט לשחיינים, למאמנים ולצוות. לא תותר כניסת מלווים! 
3. הגבלת מאמן אחד על כל 10 שחיינים.
4. הישיבה תהיה במקומות המותרים בלבד, כאשר היציע יהיה מסומן בהתאם (כל קבוצה באיזור ייעודי, כיסאות שאסור לשבת עליהם לטובת שמירת מרחק יסומנו במדבקה מתאימה). אין לשנות את סדרי הישיבה.


5. בזמן החימום מותרת שחייה של עד 10 שחיינים במסלול (20 מסלולי חימום בשני חלקי הבריכה), כאשר לכל אגודה יוקצו המסלולים בהם תתחמם ותשתחרר.
6. השחיינים חייבים בעטיית מסיכה בכל עת, פרט לזמן הפעילות הגופנית עצמה. המאמנים ואנשי הצוות חייבים במסיכה לכל אורך התחרות! 
7. באחריות האגודות לוודא שכל שחיין ואיש צוות מטעמן הנכנס לבריכה ביצע מדידת חום והצהיר הצהרת בריאות כנדרש לפני הגעתו לבריכה. אחראי מטעם האגודה יחתום בפני הנהלת התחרות על התחייבות מתאימה כולל רשימת הנוכחים לפני הכניסה לבריכה.
8. לא תהיה אפשרות שימוש במלתחות. תאי השירותים הנמצאים הצד המזרחי של הבריכה יהיו היחידים שפתוחים לכל אורך התחרות.
9. אין חדר הצבות! כיסאות במרחק 3 מטר אחד מהשני יונחו לאורך הבריכה בצד המזרחי לטובת שחייני המקצה הבא, כאשר סדרן יורה להם מתי להיכנס לשטח הזינוק.


10. שופטים יחולקו לשתי קפסולות וישפטו את אותם שחיינים. (הצגה 1+3) (הצגה 2+4)

אנו קוראים לכל השחייניות והשחיינים להישמע להוראות, שכן הנהלת התחרות לא תגלה סבלנות כלפי כל הפרה של ההנחיות אשר תסכן את כלל השחיינים.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200