איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  האיגוד למען האגודות: תמיכה בתקופת המשבר

האיגוד למען האגודות: תמיכה בתקופת המשבר

תאריך: 24/07/2020
האיגוד למען האגודות: תמיכה בתקופת המשבר
בימים מורכבים אלו, בהם רבות מאגודות השחייה והשחייה האמנותית נתונות בקשיים, כלכליים או אחרים, בעקבות משבר הקורונה, איגוד השחייה מנסה בכל כוחו למצוא את הדרכים לסייע לכל אחת מהאגודות כדי שיוכלו לשמור על פעילות שוטפת וברמה הגבוהה לה הם רגילים. לשם כך, אישרה אמש (חמישי) ועדת הכספים של האיגוד מתן הנחה רטרואקטיבית של 50 אחוז על דמי הרישום של האגודות לעונת 2019/20. הוועדה, בראשות מ"מ וסגן יו"ר האיגוד שי שכנר, אישרה למעשה מענק שיקבלו האגודות, כאשר גובה התמיכה באופן זה יהיה בסך של כרבע מיליון ש"ח.

בנוסף, אנו ערים לבעיות אחרות בהן נתקלות אגודות ומנסים לסייע לכל אחת מהן. כך, לאור סיומה הפתאומי של העונה לאגודת בני הרצליה, התערב יו"ר האיגוד סימון דוידסון ועשה כל ניסיון להחזיר את הפעילות מול מקבלי ההחלטות בעירייה. משלא צלח, החליט האיגוד לדאוג לעשרות השחייניות והשחיינים לפתרון חלופי ונרתם לעזרתם, בדמות מסגרת פעילות במכון וינגייט עד לסוף העונה הנוכחית (עד לתחרות המתוכננת באוגוסט). מאמני מרכז המצוינות של האיגוד בווינגייט (אהוד סגל, לירן וקנין ואוריה פיטרברג) יהיו אמונים עליהם מבחינה מקצועית, כאשר האיגוד ינסה לצמצם את העלויות ככל שניתן.

יו"ר האיגוד סימון דוידסון מסר בנושא: "אלו ימים לא פשוטים לאף אחד, גם במשפחת השחייה הישראלית וגם מחוצה לה. אנחנו כאיגוד עושים כל שביכולתנו כדי לסייע לאגודות בעת משבר, לשמחתי הפעם הצלחנו למצוא פתרון זמני לשחיינים שהיו במצוקה ואנו מנסים לסייע בדרכים נוספות לכלל האגודות כל הזמן. אם ישנן אגודות נוספות במצוקה דומה, אל תהססו לפנות אלינו ונעשה את המיטב על מנת לסייע. כולי תקווה כי ימים טובים יותר לפנינו, אך בינתיים עד שיגיעו, רק יחד, עם ערבות הדדית, נוכל לעבור את המשבר".

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200