איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ראשי איגוד השחייה נפגשו עם שר הספורט

ראשי איגוד השחייה נפגשו עם שר הספורט

תאריך: 17/07/2020
ראשי איגוד השחייה נפגשו עם שר הספורט
יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון ומנכ"ל האיגוד אמיר טיטו נפגשו אמש (חמישי) עם שר התרבות והספורט חילי טרופר, מנכ"ל המשרד רז פרויליך, וכן עם היועץ לשר עידן אורון וראש המטה חן דהן. הייתה זו פגישת עבודה ראשונה של ראשי האיגוד עם השר, לאחר פגישת ההיכרות הקצרה שנערכה בזמן ביקורו במכון וינגייט עם כניסתו לתפקיד.

בפגישה הציגו דוידסון וטיטו את איגוד השחייה, התחומים בהם עוסק ותכניותיו לעתיד, וכן שטחו בפניו שלוש בעיות מרכזיות בענף הדורשות טיפול דחוף מצד משרדו: בעיית המתקנים והמחסור בבריכות שחייה לאגודות בארץ, המונע גידול וצמיחה של הענף; בעיית מעמד המאמן, הן בפן הכספי והן בסטטוס המקצועי; וכן מצוקת אגודות השחייה בצל משבר הקורונה וההפסדים הכספיים מהם הן סובלות.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון אמר עם סיום הפגישה: "הייתה פגישה מצוינת, שמחנו לראות שיש אוזן קשבת במשרד הספורט לבעיותינו ולדרכים בהן ניתן לשפר את הענף. אנחנו מדברים על בעיית המתקנים כבר כמה שנים וכולנו תקווה כי בשלה העת למצוא פתרון ארוך טווח שישפר את השחייה הישראלית והאגודות. אנחנו מצפים להמשך העשייה ושיתוף פעולה פורה עם משרד התרבות והספורט והשר הנכנס".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200