איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ההנחיות החדשות ומשמעותן לענף השחייה

ההנחיות החדשות ומשמעותן לענף השחייה

תאריך: 06/07/2020
ההנחיות החדשות ומשמעותן לענף השחייה
משרד הבריאות ומשרד ראש הממשלה הוציאו הערב (שני) הודעה משותפת רשמית לפיה בעקבות העלייה החדה בהיקף התחלואה בנגיף הקורונה בישראל, החליטה הממשלה על מספר מגבלות. המגבלה המשמעותית ביותר עבור ענפי השחייה היא סגירה של הבריכות הציבוריות וחדרי הכושר. מגבלה זו עדיין לא נכנסה לתוקפה, שכן דרוש אישור כנסת כדי להחילה, אולם נראה שתיכנס בהקדם.

עם זאת, יש להבהיר כי הממשלה מתירה המשך של פעילות ספורט מאורגנת ללא קהל. כלומר, ניתן להמשיך ולקיים אימוני שחייה, כאשר יש להקפיד על הנחיות משרד הבריאות: מדידת חום וחתימה על הצהרת בריאות עם ההגעה לבריכה, חובה לחבוש מסיכה ברחבי הבריכה עד לתחילת האימון ועם סיומו, שמירה על מרחק של 2 מטרים בין המתאמנים והצוות, הקפדה יתרה על כללי היגיינה וניקיון והימנעות מהתקהלויות בשטח הבריכה ומחוצה לה.

לפיכך, נבהיר כי קיום תחרות "ימי קורונה", בארגונן של אגודות מכבי חיפה והפועל עמק חפר ובסיוע איגוד השחייה, אשר אמורות להתחיל בסוף השבוע הבא בבריכה הלאומית במכון וינגייט, מוטל בספק ואנו מקווים כי יתאפשר להוציאן לפועל. החלטה סופית לגבי קיום התחרות תתקבל במוצ"ש והודעה מסודרת על כך תצא בהתאם, כשהכל בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

אנו שבים ומבקשים מכל אגודות השחייה להישמע להנחיות ולהקפיד למלאן, שכן זו הדרך הבטוחה ביותר לשמור על בריאות השחייניות והשחיינים, כמו גם אנשי הצוות השונים, וכן הדרך הבטוחה ביותר לשמור על הענף שלנו חי ונושם. איחולי בריאות לכולם ותקווה לבשורות טובות יותר.
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200