איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  חוזרים ובגדול: כל הפרטים על תחרות "ימי קורונה"

חוזרים ובגדול: כל הפרטים על תחרות "ימי קורונה"

תאריך: 02/07/2020
חוזרים ובגדול: כל הפרטים על תחרות "ימי קורונה"
(צילום: גיא יחיאלי)

השחייה הישראלית מתגעגעת לתחרויות, בכך אין ספק. חלק מהאגודות כבר החלו לקיים תחרויות פנימיות בתוך האגודה או בינאגודתיות קטנות, בהתאם לתכנית החזרה לשגרה. אולם מעבר לפינה כבר המנה העיקרית - תחרות "ימי קורונה" שתיערך ב-17-18 ביולי וב-31 ביולי-1 באוגוסט בבריכה הלאומית במכון וינגייט, בארגונן של אגודות הפועל עמק חפר ומכבי חיפה ובסיוע איגוד השחייה.

כ-2,000 שחייניות ושחיינים מ-40 אגודות שונות כבר הביעו נכונות להשתתף במסגרת הרישום המוקדם, כאשר על מנת לעמוד במגבלות משרד הבריאות ולקבל את "התו הסגול" לתחרות, יחולקו המשתתפים לקפסולות קטנות ללא ערבוב בין הקבוצות. מדובר על שש קפסולות לגיל הצעיר, אשר כל אחת מהן תשחה הצגה אחת, וארבע קפסולות לגיל הנוער והבוגרים, אשר כל אחת מהן תשחה בשתי הצגות.

חשוב מאוד לציין כי כל הפעילויות יתקיימו במסגרת הנחיות משרד הבריאות ובכפוף להן, ולפיכך ישנן מספר מגבלות הכרחיות לקיומה של התחרות: 
1. הכניסה לשטח הבריכה מותרת אך ורק בזמני התחרות אליהם הוזמנתם. 
2. אין כניסה להורים או כל אדם אחר פרט לשחיינים, למאמנים ולצוות לשטח הבריכה. 
3. הגבלת מאמן אחד על כל 10 שחיינים.
4. הישיבה תהיה במקומות המותרים בלבד. היציע יהיה מסומן בהתאם ואין לשנות את סדרי הישיבה.
5. בזמן החימום מותרת שחייה של עד 10 שחיינים במסלול (20 מסלולי חימום בשני חלקי הבריכה).
6. השהייה בשטח הבריכה (פרט לזמן השחייה כמובן) מותנית בעטיית מסיכה.
7. באחריות האגודות לוודא שכל שחיין ואיש צוות מטעמן הנכנס לבריכה ביצע מדידת חום והצהיר הצהרת בריאות כנדרש לפני הגעתו לבריכה. אחראי מטעם האגודה יחתום בפני הנהלת התחרות על התחייבות מתאימה כולל רשימת הנוכחים לפני הכניסה לבריכה.
8. לא תהיה אפשרות שימוש במלתחות, אלא רק בתאי השירותים הנמצאים הצד המזרחי של הבריכה.

נזכיר, כי מדובר על תחרות בבריכה קצרה (על מנת למקסם את מספר המשתתפים), אשר ייערכו עם שעון אלקטרוני ושופטים מוסמכים. כולנו תקווה כי אכן ההנחיות לא ישתנו ויאפשרו לקיים את התחרויות ולשם כך קוראים לכל האגודות להמשיך ולנהוג גם ביום-יום על פי ההנחיות - להימנע מהתקהלות, לשמור על ריחוק חברתי, להקפיד על הגיינה ולעטות מסכות בכל זמן שאינו במסגרת האימון.

לתקנון, רשימת המשחים המלאה, החלוקה לקפסולות וכל שאר הפרטים הטכניים, אתם מוזמנים להיכנס לעמוד התחרות באתר. בהצלחה ובריאות לכולנו! 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200