איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  תכנית "אתנה פלוס" - סדרת הרצאות לאגודות

תכנית "אתנה פלוס" - סדרת הרצאות לאגודות

תאריך: 22/06/2020
תכנית "אתנה פלוס" - סדרת הרצאות לאגודות
(צילום: פטריסיה בן עזרא)

כחלק משיתוף הפעולה של אתנה ואיגוד השחייה, מציע אתנה לאגודות השחייה והשחייה האמנותית את תכנית "אתנה פלוס", שחוזרת לפעילות לאחר משבר הקורונה. מדובר בתכנית העשרה לאגודות, שמטרתה להעשיר את ידע הספורטאיות, המאמנים/ות וההורים בנושאים כמו תזונה בריאה, מניעת פציעות, דימוי גוף, מנהיגות ועוד.

ההרצאות מובאות לאגודות במחיר מסובסד ומוזל, כשניתן לבחור את התכנים מתוך מגוון מסלולים ואשכולות תוך התאמת ההאצרות לצרכי הספורטאיות וגילן. אתנה הוא הפרויקט הלאומי לקידוש הנשים בישראל ולפיכך ההרצאות מיועדות בראש ובראשונה לספורטאיות, אולם מובן שגם הספורטאים באותה קבוצה מוזמנים להשתתף ולקחת חלק בהרצאות ובפעילויות.

מתאם פרויקט אתנה באיגוד השחייה נצר שומר שלום מסר בנושא: "עכשיו, כאשר האגודות חוזרות לשגרה ללא לחץ של תחרויות מטרה קרובות, זהו זמן מצוין גם להעשיר את הספורטאיות והספורטאים ולתת להן כלים נוספים וידע. תכנית 'אתנה פלוס' עושה זאת באופן מקצועי ונגיש ובמחירים נוחים במיוחד ואנחנו מזמינים את כל האגודות לקחת חלק וליהנות ממגוון ההרצאות".

קישור להרשמה והזמנה

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200