איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  נבחרה הנהלה חדשה לאיגוד השחייה, סימון דוידסון נבחר ליו״ר

נבחרה הנהלה חדשה לאיגוד השחייה, סימון דוידסון נבחר ליו״ר

תאריך: 11/06/2020
נבחרה הנהלה חדשה לאיגוד השחייה, סימון דוידסון נבחר ליו״ר
האסיפה הכללית של איגוד השחייה התכנסה היום (חמישי) להליך הבחירות המתקיים אחת לארבע שנים. בהליך נבחרו ועד מנהל חדש, ממנו נבחר גם יו״ר האיגוד, כמו גם ועדת ביקורת. באסיפה היה ייצוג לכל אגודות השחייה והשחייה האמנותית הרשומות באיגוד (60 עמותות במספר), על פי גודלן היחסי והנציגים של האגודות היו אלו שבחרו בבחירות חשאיות.

בתום הבחירות נבחרו 13 חברי ועד מנהל חדשים, כאשר מי שנבחר מביניהם ליו״ר הוא היו״ר המכהן סימון דוידסון, אשר ממשיך לקדנציה שנייה בתפקיד. כמו כן נבחרו לוועד המנהל עדי ביכמן, מיקי חליקה, מנו מאי, אסף מימון, איציק מלול, עדי סגל, טל סגל ליבנה, ולדימיר סופיר, רביד סימון, נעם צבי, ג׳וליה קדם שמואלי ושי שכנר. לוועדת הביקורת, נבחרה רו״ח לינה שלום כיו״ר, כאשר איתה בוועדה נבחרו עו״ד קורל בן דיין וערן גרומי.

היו״ר הנבחר סימון דוידסון אמר לאחר היבחרו: "אני מודה להנהלה החדשה על האמון בי להמשיך בתפקיד לארבע שנים נוספות. ההליך הדמוקרטי הוא חשוב ומהותי לפעילות תקינה של כל איגוד, שמחתי לראות את הנוכחות הגבוהה של הנציגים, על אף התקופה המאתגרת, ואני מודה להם על כך. אני מתחייב להמשיך ולפעול בכל כוחי, עדיין לא סיימתי את שאיפותיי למען השחייה הישראלית, ובראשן בניית בריכות בכל רחבי הארץ. רק כך נוכל להמשיך ולקדם את הענף שאנחנו כל כך אוהבים".

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200