איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  עדן פסקרה מצטרפת ל-GCU

עדן פסקרה מצטרפת ל-GCU

תאריך: 21/05/2020
עדן פסקרה מצטרפת ל-GCU
לאחר ששמענו כבר בשבועות האחרונים על מספר שחייניות ושחיינים ישראלים אשר התחייבו או חתמו במכללות ואוניברסיטאות בארה"ב, מצטרפת היום (חמישי) לחבורה עדן פסקרה, שחיינית מכבי פ.מ רעות, אשר חתמה באוניברסיטת גרנד קניון בפניקס, אריזונה, או כפי שהיא מוכרת יותר - GCU.

פסקרה מתמחה במשחי החופשי הקצרים/בינוניים, אך תספק לאוניברסיטה גם ורסטיליות בזכות יכולותיה במשחי המעורב אישי הקצרים. כחלק מהישגיה היא עודנה חלק מהשיא הישראלי ב-4x200 חופשי בבריכה ארוכה (8:24.74 ד', הושג בפורטוגל ב-2016 יחד עם שחר מנחם, רוני בווה וחיה סימון זבלודוף), וכן הייתה פעמיים ברצף סגנית אלופת ישראל בבריכות ארוכות ב-100 חופשי (שיא אישי של 57.41 ש'). היא גם חלק מרביעיית השליחות של מכבי פ.מ רעות שזכתה הקיץ באליפות ישראל ושברה שיא ישראלי בין-אגודתי ב-4x100 חופשי (3:52.11 ד', עם שחר מנחם, מיה אנגלנדר ונגה זילברברג).

היא לא תהיה הישראלית הראשונה ששוחה אצל ה-"Lopes" והיא תצטרף לאמיר חביב מהפועל בת ים, אשר יתחיל את שנתו השנייה. שני שחיינים נוספים שעברו ב-GCU הם ערן בר ממכבי קריית אונו, אשר שחה שם עד השנה וסיים את לימודיו, וכן מרקוס שלזינגר מהפועל דולפין נתניה.

עדן פסקרה מסרה לאחר ההודעה הרשמית: "אני ממש שמחה ומתרגשת להצטרף ל-GCU, אוניברסיטה עם נבחרת שחייה מצוינת וגם תכנית לימודים מעולה. אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי בתהליך, למשפחה שלי שתמיד תומכת וכמובן למאמנים הנהדרים שלי ברעות - כרמל לויתן ואמיר עופר. כבר לא יכולה לחכות להתחיל במסע החדש הזה! Lopes Up!"

אגב, עדן היא השחיינית השמינית שתייצג את מכבי פ.מ רעות בעונה הבאה במכללות בארה"ב. היא תצטרף לשחר מנחם (אוניברסיטת פיטסבורג), יעל דניאלי (מערב פלורידה), נטע שיף (גרנד ואלי סטייט), גלב איאוניצ'ב (טנסי), דניאל יעקב (לינדנווד), דוד דולגיצר (סיינט פיטרס) וגבריאל חסון (מארס היל).

צילום: גיא יחיאלי

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200