איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  איגוד השחייה מברך את חילי טרופר ורם שפע

איגוד השחייה מברך את חילי טרופר ורם שפע

תאריך: 17/05/2020
איגוד השחייה מברך את חילי טרופר ורם שפע
איגוד השחייה מברך את שר התרבות והספורט החדש חילי טרופר, שהושבע היום (ראשון) כשר בממשלת ישראל. אנחנו בטוחים כי כאיש של חינוך וערכים, וכמי שמכיר את הספורט מקרוב, הוא יצעיד את הספורט הישראלי קדימה, גם בימים קשים אלו, יחד עם אנשי משרדו המסורים.

אנו מודים לשרת התרבות והספורט היוצאת, מירי רגב, על חמש שנים של עשייה. זוכרים היטב כל ביקור שלה בבריכות השחייה, כשבראש כמובן אירוח אליפות אירופה בבריכות קצרות לראשונה כאן בישראל. אנו מאחלים לה הצלחה גם בתפקידה החדש כשרת התחבורה.

בהזדמנות זו אנחנו נרגשים לברך גם את איש משפחת השחייה הישראלית רם שפע, אשר מונה ליו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט בכנסת. רם, איש ספורט, הוא בנו של השחיין האולימפי, שיאן העולם למאסטרס ומאמן ושחיין המאסטרס כיום גרשון שפע. אנו בטוחים כי גם בוועדה החשובה הוא יבטא את התכונות המאפיינות כל מי שגדל במשפחת שחייה - נחישות, מסירות ודבקות במטרה.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון מסר: "אני רוצה לברך את שר התרבות והספורט החדש חילי טרופר. מההיכרות הקצרה שלי איתו, אני בטוח שהוא יפעל ללא לאות כדי לשפר את הספורט הישראלי, שזקוק בימים אלו למי שיילחם עבורו גם בשולחן הממשלה. ברכות מגיעות גם לח"כ שפע, שמבין כנראה יותר מכל חברי הכנסת מה המשמעות של שחייה. תודה לשרה רגב על העבודה המשותפת ונשמח להמשיך לראות אותה בבריכות השחייה גם בהמשך"

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200