איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  לא מפסיקים: איגוד השחייה ממשיך לפעול לפתיחה מלאה של הבריכות

לא מפסיקים: איגוד השחייה ממשיך לפעול לפתיחה מלאה של הבריכות

תאריך: 13/05/2020
לא מפסיקים: איגוד השחייה ממשיך לפעול לפתיחה מלאה של הבריכות
אמנם השלב הראשון, בדמות קבלת אישור לחזרה לאימונים של השחיינים התחרותיים, הושלם, אולם איגוד השחייה לא עוצר במאבקו למען חזרה לשגרה של השחייה בישראל בצל מגיפת הקורונה. לצד המאבק לפתיחת החוגים ולימוד השחייה בקהילה, חבר בימים האחרונים האיגוד למאבקם של מנהלי בריכות השחייה למען פתיחה מלאה של כל פעילות השחייה בבריכות.

יו"ר איגוד השחייה, סימון דוידסון, מסר: "משרד הבריאות עודנו מסרב משום מה לפתוח את הבריכות לפעילות מלאה, גם אם בתנאים מגבילים כלשהם, ואף מזגזג בתשובותיו ובמתן תאריכי יעד למתווה. אין שום סיבה הגיונית, בריאותית, או חברתית למנוע מבריכות השחייה לחזור לעבוד ולאחר שהוכח כי ניתן לעשות זאת בחדרי הכושר ובמסגרת האגודות, הגיע הזמן לפתוח גם את הבריכות".

"אנחנו נכנסים לעונת הקיץ, חודשי השיא של בריכות השחייה ושל בתי הספר ללימוד שחייה. כל יום שהבריכות נשארות סגורות הוא מכה כלכלית עצומה וכבר עכשיו ייתכן שיהיו מוסדות שלא יוכלו לחזור לתפקד. אנחנו פועלים בנושא בשלל דרכים מול מקבלי ההחלטות השונים כדי שישנו את החלטתם בהקדם, מתוך הבנה כי הבריכות הן הבית של אגודות השחייה ובלעדיהן פשוט לא תהיה לנו שחייה תחרותית בישראל".
 

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200