איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הקלה נוספת: 2 שחיינים במסלול ועד 15 בקפסולה

הקלה נוספת: 2 שחיינים במסלול ועד 15 בקפסולה

תאריך: 09/05/2020
הקלה נוספת: 2 שחיינים במסלול ועד 15 בקפסולה
צעד נוסף הושג אמש (שישי) בדרך לחזרה לשגרה לה כולנו כל כך מייחלים. אנחנו שמחים לבשר כי הושגו הקלות נוספות לאגודות השחייה והשחייה האמנותית. ה"קפסולה" בה ניתן להתאמן גדלה מ-10 ל-15, וכן במקום שחיין אחד במסלול, ניתן לשחות גם שניים יחד. כל זאת כמובן תוך הישמעות לכל הנחיות משרד הבריאות שהובאו עד כה, כולל מדידת חום, הצהרת בריאות, שמירה על מרחק וכו'.

מסמך סיכום ההנחיות שהופץ על ידי משרד התרבות והספורט נשלח גם לאגודות. להלן הנוסח הרלוונטי מתוכו: "הפעילות בכל הענפים תותר במסגרת 'קפסולת אימון' קבועה של עד חמישה עשר אנשים כולל מאמן וצוות מקצועי, בכפוף לגודל המתקן ולמספר האנשים המותר במקום לפי כללי התו הסגול. במהלך הפעילות יש להקפיד על מרחק של שני מטרים בין המתאמנים. חל איסור על קיום מגע בין המתאמנים במסגרת הקפסולה בכל עת... כל פעילות המתבצעת בזוגות, הזוג יהיה קבוע....בריכות שחייה - בהתאם להוראת מנהל של משרד הבריאות. פעילות בבריכה אולימפית - עד 2 קפסולות אימון נפרדות באיזורים מתוחמים (כ"א חצי בריכה), עד 2 שוחים במסלול".

איגוד השחייה מודה לכל שותפינו במאמצים להשגת ההקלות - משרד התרבות והספורט, מינהל הספורט וכמובן הוועד האולימפי וצוות הפעולה המיוחד שלו, בראשות המנכ"ל גילי לוסטיג. מי ייתן ונחזור במהרה לשגרה מלאה של אימונים, וגם של תחרויות.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200