איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  צפו: תחרות השחייה האמנותית הבינ"ל הראשונה אי פעם

צפו: תחרות השחייה האמנותית הבינ"ל הראשונה אי פעם

תאריך: 08/05/2020
צפו: תחרות השחייה האמנותית הבינ"ל הראשונה אי פעם
התחרות הבינלאומית המקוונת הראשונה אי פעם בשחייה אמנותית יצאה לדרך הערב (שישי) עם יום התחרויות הראשון מתוך שניים, בו התחרו הבנות בגיל 13-15 ותחרות הבנים וסיומה זכו נציגות ונציגי ישראל לארבע מדליות. התחרות אמנם אינה תחרות של שחייה אמנותית ממש במים, שכן חלק מהנבחרות עדיין לא חזרו לבריכה ואחרות חזרו אליה ממש בימים האחרונים, אולם הפתרון הוא יצירתי במיוחד.

11 נבחרות שלחו 12 נציגות ונציגים כל אחת, אשר יבצעו שני תרגילי כח זהים - ישיבת "L" לאורך זמן, ושכיבות סמיכה עם מחיאת כף. למשימה גויסו שש שופטות שחייה אמנותית מקטגוריה A (שופטות מהמשחקים האולימפיים ואליפויות העולם), וכל זה בשידור חי בעמוד היוטיוב המוביל של הענף בעולם, כמו גם כאן באתר ובעמוד הפייסבוק של איגוד השחייה.

ישראל שלחה נציגות ונציגים מחמש אגודות: הפועל גדרות, אקווה-דאנס, סינכרו אילת, הפועל ירושלים וסינכרו ת"א. כאשר אליהן יצטרפו נבחרות ארה"ב, איטליה, טורקיה, גיאורגיה, צ'ילה, יוון, גוואטמלה, ג'מייקה, מלטה והונגריה. השופטות הבכירות מגיעות מצ'כיה, קנדה, ארגנטינה, מקסיקו, הונגריה וקרואטיה. 

מבין הישראלים, אהוד דגני זכה בשתי מדליות הזהב בקטגוריית הבנים, שירה ברגר זכתה בארד בתרגיל שכיבות הסמיכה עם מחיאת הכף, ונטע רוביצ'ק זכתה גם היא בארד בישיבת ה"L" (החזקת רגליים ב-90 מעלות באוויר). בשבת התחרות תימשך עם קטגוריית הצעירים (גיל 12 ומטה), הג'וניור והבוגרות.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200