איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אלפי שחייניות ושחיינים קוראים: "תנו לנו לשחות"

אלפי שחייניות ושחיינים קוראים: "תנו לנו לשחות"

תאריך: 04/05/2020
אלפי שחייניות ושחיינים קוראים: "תנו לנו לשחות"
עולם השחייה הישראלי יצא בקמפיין ברשתות החברתיות הקורא למשרד הבריאות ולשאר מקבלי ההחלטות לאפשר לשחיינים התחרותיים לחזור ולהתאמן במים. מדובר על למעלה מ-5,000 שחיינים מהגיל הצעיר, דרך הנוער והבוגרים ועד למאסטרס. בקמפיין העלו שחייניות ושחייני ישראל תמונות לרשת עם הכיתוב "תנו לנו לשחות", וזאת לאחר קרוב לחודשיים שלא מתאפשר להם להתאמן בספורט, מה שעלול אף לאיים על הקריירה של חלקם. 

בין המצטרפים לקמפיין היה גם אלוף אירופה לשעבר ואלוף ושיאן ישראל הנוכחי יהונתן קופלב, אשר בנוסף להיותו שחיין משמש בשנה האחרונה גם כמאמן הנבחרת הצעירה במכבי חיפה: "אנחנו מנסים לשמור על כושר כמה שאפשר מהבית, אבל ברור לכולם שזה לא אותו דבר ושזה פוגע משמעותית ביכולת של כולנו. עכשיו, כשמתחילים לפתוח הכל, אין שום סיבה למנוע מאיתנו להתאמן במסגרת התנאים וההנחיות של משרד הבריאות, וזה כל מה שאנחנו מבקשים".

כזכור, בשבוע שעבר הוצג למשרד הבריאות סרטון ובו מדגים יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון כיצד ניתן בקלות לחזור לשחות תוך שמירה על ההנחיות: "ראינו אתמול את התמונות כיצד אגודות רבות משלל ענפים חוזרות להתאמן בקפסולות קטנות ותוך שמירה על ריחוק. לאף אחד מהענפים האלה אין אפשרות להפריד את המתאמנים במסלולים, לנו יש, לכן לא ברור לי איך עדיין לא אושר לשחיינים לחזור למים. אני קורא לראשי משרד הבריאות לקבל את ההחלטה הנכונה, כי כל החלטה אחרת פשוט הורגת לנו את הענף".

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200