איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ישראל תשתתף באימון שחייה אמנותית בינ"ל ראשון מסוגו

ישראל תשתתף באימון שחייה אמנותית בינ"ל ראשון מסוגו

תאריך: 02/05/2020
ישראל תשתתף באימון שחייה אמנותית בינ"ל ראשון מסוגו
ימי מגפת הקורונה שמאלצים את כולנו להישאר בבתים ולא מאפשרים קיום תחרויות בינ"ל מאלצים חשיבה יצירתית שלפעמים גם מוציאה מיזמים ראשונים מסוגם. אחד כזה עומד להתרחש מחר (ראשון) מ-18:00 שעון ישראל, כאשר הנבחרות הטובות ביותר בעולם בשחייה אמנותית ייפגשו לאימון מקוון משותף, אשר יועבר בשידור חי על ידי FINA, ויובא גם כאן באתר האיגוד.

מדובר על 28 ספורטאיות מ-21 נבחרות (עם ייצוג לכל חמש היבשות), בהן בין היתר אלופות העולם מרוסיה, וכן אוקראינה, ארה"ב, אוסטרליה, ספרד, גרמניה, מצרים וגם נבחרת ישראל כמובן. כל נבחרת שולחת בין נציגה אחת לשתיים, כאשר את ישראל ייצגו בנות נבחרת הדואט שלי בובריצקי (עלה מזכרת בתיה) ועדן בלכר (הפועל גדרות).

כל נבחרת תציג בפני המשתתפות תרגיל לבחירתה, כאשר האופציות הן לתרגילי שרירי ליבה, פלג גוף עליון, רגליים, או גמישות ופוינט, וכולן יבצעו את התרגילים יחד. כאשר מדובר על השחייניות האמנותיות הטובות בעולם, זה בהחלט צפוי להיות מעניין. מי שתנחה את האימון היא אנדראה פואנטס הספרדייה, מאמנת נבחרת ארה"ב בשחייה אמנותית, עימה נבחרת ישראל עורכת בתקופה האחרונה אימונים משותפים על בסיס שבועי.

קישור לשידור החי


צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200