איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ממשיכים להתאמן מהבית: הלו"ז השבועי של איגוד השחייה

ממשיכים להתאמן מהבית: הלו"ז השבועי של איגוד השחייה

תאריך: 05/04/2020
ממשיכים להתאמן מהבית: הלו"ז השבועי של איגוד השחייה
ממשיכים להתאמן! קבלו את לו"ז האימונים המקוונים השבועי של איגוד השחייה, שיועברו בכל יום בשידור חי כאן באתר ובעמוד הפייסבוק של האיגוד. סמנו ביומן והצטרפו, כי אף מגפה לא תעצור אותנו מלשמור על כושר! זו ההזדמנות גם להגיד תודה לכל המאמנים הנהדרים שלנו, שעושים הכל כדי שיהיה לכם מעניין ופורה גם מהבית.

ביום ראשון ב-11:30 נפתח את השבוע עם אימון כושר פונקציונלי שיעביר מאמן הכושר של הנבחרת והאקדמיה נדב לנסמן; בשני נערוך שני אימונים - ב-11:00 אימון יוגה לשחיינים עם מאמן מכבי וייסגל רחובות ומאמן היוגה אלון קליינמן וב-16:00 אימון בטן ואירובי רצחני עם אלוף אירופה ומאמן ושחיין מכבי חיפה יהונתן קופלב;

בשלישי אימון פילאטיס עם כבי דש; ברביעי, רגע לפני ליל הסדר האינטימי, נערוך אימון מובמנט עם זאב רוס מ-Movement Israel ובשישי נקנח עם הדרך הכי טובה להתנער ממשקל המצות העודף - אימון קומבט מובמנט בדופק גבוה עם מאמן אמנויות הלחימה והתנועה הנמנה על צוות המאמנים של מכבי אוסו גבעתיים, ירון פלצ'יק. מוזמנים להצטרף!

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200